Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, realizujesz lub zrealizowałeś ciekawy projekt, zgłoś się już dziś i dołącz do akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2020 (DOFE).

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

W dniach 5-7 czerwca 2020 r. otwórz swoją siedzibę dla odwiedzających, aby zaprezentować swoje projekty i opowiedzieć o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Zaoferuj zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki, aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć, dotknąć i poznać Twoje projekty.

Dołącz swój pomysł do największego wydarzenia związanego z Funduszami Europejskimi w Polsce. W zeszłym roku w akcji uczestniczyło ponad 840 wydarzeń, które odwiedziło ponad 156 tysięcy osób!

Udział w Dniach Otwartych to także świetna okazja do pokazania Twojego projektu całej Unii Europejskiej! Dni Otwarte są elementem kampanii #europeinmyregion, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz wspiera ich promocję.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Dlaczego warto dołączyć do Dni Otwartych Funduszy Europejskich?

Organizator zapewnia uczestnikom:

  • profesjonalną promocję akcji – w telewizji, radio, Internecie;
  • funkcjonalną stronę internetową stworzoną właśnie w tym celu – dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający z pewnością trafią do Waszej siedziby czy znajdą Wasz projekt;
  • plakaty i ulotki w wersji elektronicznej;
  • emisję spotu promującego akcję w środkach komunikacji miejskiej (np. autobus, metro, SKM);
  • citylighty na wiatach przystankowych promujące akcję.

O najciekawszych projektach i atrakcjach zostaną nakręcone krótkie filmiki. Powstanie również album, który zostanie rozesłane w wiele miejsc w Polsce.

Udział w DOFE to inwestycja. Pozwala nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami i kontrahentami.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Wyślij swoje zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu

Pozwól poznać miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

Zgłoszenia można wysyłać do 31 marca br.